Esselamu Aleykum!

14 Aralık 2014
21
4
3
33
Solingen
www.yaylak.org
Ad - Soyad
Yavuz Yaylak
Bölge
Genel Merkez
Genel Merkez Birimi
İrşad Başkanlığı
Genel Merkez Sorumluluğu
Eğitim ve Tekamül
Allah'ın Rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerinize olsun.

Kıymetli dava kardeşlerim, bugün itibarı ile kurumlar ile ilgili bilgi alışverişini gerçekleştirebileceğimiz portalımızı faaliyete geçirmiş bulunuyoruz. İnşaallah hayırlara vesile olur.

Forumumuzun bazı bölümleri genel görünüme kapalıdır. Sadece üye olanların görüntüleyebileceği alanlar vardır. Üyeliklerimizi de denetime tabi tutuyoruz.

Soru, öneri ve eleştirilerinizi forumumuzdaki ilgili bölümde iletebilirsiniz.

Platform yeni olduğu için ortamı geliştirmek ve zenginleştirmek için önerilerinize ve yardımlarınıza ihtiyaç duyduğumuzu belirtir; cenab-ı haktan çalışmalarınızda başarılar dileriz.

S

Sultan Balkaya

AS Yavuz hocam,
Elin kolun dert görmesin.
Insaallah bu forumu cok verimli kullanacagiz. Paylasacak cok seyimizin oldugunu paylastikca anlayacagiz umarim.

Birikimli ve üretken dostlarimdan ögrenecek cok seyim olduguna inaniyorum.
Ayrica Meryem Abla dökümanlari burada paylasarak bize daha kisa yoldan ulasmasini saglayabilir.

Vesselam
Zafer Erten

Ertan

New Member
15 Aralık 2014
2
3
3
Duisburg/Düsseldorf(Nevşehir)
Bölge
Düsseldorf
Eğitim Alan Sorumluluğu
Zafer kardeşim sende hoş geldin aramıza,görüşlerine katılıyorum birde şunu eklemek isterim umarımki bu sayfa sebeb olur ve burdan birbirini daha iyi anlayan ve tanıyan kalıcı dostluklara imza atarız inşallah.Burda görevli kardeşler hem avrupanın bir mozaik yapısını hemde türkiyemizin bir mozaik yapısını oluşturuyor ve bu bizim için güzel bir kazanım olur inşallah.

2 Aralık 2017
5
0
1
29
Hamburg
Ad - Soyad
Hüseyin Aslan
Bölge
Hamburg
Eğitim Alan Sorumluluğu
YEK

Kıymetli dava kardeşlerim, bugün itibarı ile kurumlar ile ilgili bilgi alışverişini gerçekleştirebileceğimiz portalımızı faaliyete geçirmiş bulunuyoruz. İnşaallah hayırlara vesile olur.

Forumumuzun bazı bölümleri genel görünüme kapalıdır. Sadece üye olanların görüntüleyebileceği alanlar vardır. Üyeliklerimizi de denetime tabi tutuyoruz.

Platform yeni olduğu için ortamı geliştirmek ve zenginleştirmek için önerilerinize ve yardımlarınıza ihtiyaç duyduğumuzu belirtir; cenab-ı haktan çalışmalarınızda başarılar dileriz.
ALEYKUMSELAM Allah'ın Rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerinize olsun.

2 Aralık 2017
5
0
1
29
Hamburg
Ad - Soyad
Hüseyin Aslan
Bölge
Hamburg
Eğitim Alan Sorumluluğu
YEK

Muhtesem olmus Allah razi olsun